İş Sürekliliği Yönetimi Hizmeti

SODER, kurumunuzun bütün departmanlarında, beklenmedik durumlarda dahi kesintisiz çalışılmasını garanti altına alabilmek için sürekliliği sağlayacak ve iş birimlerini belirleme, izleyecekleri yolları ve yöntemleri oluşturma, senaryolaştırma ve hazırlıkları tamamlama süreçlerini kapsayan İş Sürekliliği Yönetim Sistemi oluşturacaktır.

İş Sürekliliği Yönetim Sisteminde; İş Sürekliliği Planlaması, Felaket Kurtarma, Beklenmeyen Tehlikeler, Standartlara Uyum, Kurumsal Gelecek, Operasyonel Mükemmelik yol haritası ile kesintisiz iş süreçlerine erişilebilir.

İş Sürekliliği Planlaması – BCP

İş Sürekliliği Yönetiminin sağlanabilmesi için öncelikle İş Sürekliliği Planlamasının (BCP) en uygun şekilde yapılması gerekmektedir. Buradaki hedef de olası bir aksaklık durumunda sistemin en kısa sürede ayağa kalkmasını sağlamaktır. SODER, İş Sürekliliği Yönetim Danışmanlık Hizmeti ile müşterilerine, kurumsal yapıyı en iyi bilen uzmanlar tarafından kritik süreçlerin doğru analiz edilerek, senaryo kurgularının en iyi ve müşterilerine en uygun şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

BT Sürekliliği Planlaması – DRP

İş sürekliliği hizmetine ek olarak da BT biriminin Felaket Kurtarma Planlaması (DRP) konusunda yetkinliğini artırmaya yönelik hizmetler sunulmaktadır. Bu hizmette herhangi bir aksaklığa karşı verilmesi gereken acil karar sayısını en aza indirmek ve departmanların bu beklenmeyen durumlar karşısında yeni yöntemler geliştirmesine ve bunları hayata geçirmesine cevap verir niteliktedir.

SODER, Felaket Kurtarma Planlaması danışmanlığı ile müşterilerinin güçlenmesini sağlamaktadır.

E-BÜLTEN
Kampanyalarımızdan haberdar olmak için E-bültenimize kayıt olunuz!
E-KATALOG
Firmamız ve Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz!
E-Katalog