Akıllı Bina ve Güvenlik Sistemleri

Akıllı Bina, bilgisayar ve teknoloji ile donatılmış, kullanıcının konforunu ve güvenliğini sağlarken tasarruf etmesini de sağlayan bir yapıdır. Endüstri 4.0 ile birlikte esnek ve yenilikçi çözümlerin ortaya çıkması, minimum enerji ile maksimum performans alımına odaklanılması, dijitalleşmenin ve IoT Teknolojisinin yaygınlaşması akıllı bina teknolojileri'nde önemli bir rol oynamaktadır.

Akıllı binaların temel özellikleri şunlardır: 

  • HVAC sistemlerinin optimize edilmesi
  • Elektrik kullanımının azaltılması
  • Bina güvenliğinin en üst seviyeye çıkarılması
  • Aydınlatma için akıllı sebsörler
  • Uzak lokasyonlardan takip ve kontrol edilebilir araçlar

 

IP Kamera Sistemleri

SODER olarak, güvenilir yaşam alanları oluşturmanız için farklı mekanlara uygun IP kameralar, gece görüş kameraları, su geçirmez ve darbeye dayanıklı kameralar ile network kayıt cihazları ile ilgili çözümler sunmaktayız.

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın Alarm Sistemlerimiz; konvansiyonel yangın alarm sistemi, intelligent adresli yangın alarm sistemi, kablosuz yangın alarm sistemi ve intelligent adresli yangın kontrol paneli ürün gruplarından oluşmaktadır. Yangın Algılama ve Alarm Sisteminde yangın durumunda kolay ve hızlı tahliye sağlanır. Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri EN54-16'ya uygun tahliye sistemi ile entegre çalışmaktadır. Yangın kontrol paneline tahliye sistemi entegrasyon modülleri sayesinde 64 yangın bölgesine kadar ayrı ayrı veya gruplar halinde tahliye mümkündür.

Acil Anons Sistemleri

Acil Anons Sistemi Avrupa EN54-16 standartlarını karşılamak için tasarlanmıştır. SODER, her ortamda en uygun maliyet ve yüksek performanslı çözüm sunar, küçük- orta- büyük tesisler için kolay kullanımlı ve çok fonksiyonlu seçenekler sunar. Dijital audio sinyal işlemcili, Matrix ve Dijital mesaj oynatıcı ile çok fonksiyonlu Sesli tahliye ve acil anons sistem ana kontrol ünitesi. Modüler sistem yapısı ile esnek ve basit konfigürasyon sağlar. Çözümünü gerçekleştirdiğimiz Acil Anons Sistemleri EN54-16 ve 24'e uygundur. Amplifikatörlerin arızasında yedek amplifikatör çalışır. Elektrik arızasında yedek besleme kaynağı çalışır. Hoparlör hatları arıza halinde uyarı verir. Hoparlör koruma kutusu, kablosu ve seramik klemensi yangına dayanıklıdır. Acil anons sistemi her zaman çalışır.

Geçiş Kontrol Sistemleri

SODER, çözümünü sunduğumuz Geçiş Kontrol Sistemleri, kamera sistemi ile tam entegre çalışır. Personel devam, ziyaretçi ve asansör kontrol yazılımı entegre çalışır. Kontrol ünitesi network arızasında bağımsız çalışır. Kontrol modülleri ile alarm ve arızalar izlenir kontrol edilir. Geçiş Kontrol Sistemleri; parmak izi okuyucu, kart okuyucu, kontrol ünitesi, access video server ve yönetim yazılımı ürünlerinden oluşmaktadır. Geçiş Kontrol Sistemleri uluslararsı standartlara uygundur.

Sunduğumuz çözümler;

  •  Kartlı Geçiş Kontrol Sistemi
  •  Turnike Geçiş Sistemleri
  •  Yüz Tanıma Cihazı ile Tanıma ve Geçiş Kontrol
  •  İris / Parmak İzi/ Damar Tanıma Sistemi
  •  Yemekhane Kontrol Sistemi
E-BÜLTEN
Kampanyalarımızdan haberdar olmak için E-bültenimize kayıt olunuz!
E-KATALOG
Firmamız ve Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz!
E-Katalog