Ziyaretçi Takip Sistemi

Ziyaretçi Takip Sistemi, şirket genelindeki girişlerde ve çıkışlarda bütün erişim noktalarında oluşan izleme imkanlarını sunar. Bu hizmetler, şirketlerin giriş yapan ziyaretçilerine daha hızlı erişime izin vermesine yarar. Aynı zamanda kayıt altında tutmasına, güvenilir biçimde şirketin yönetilmesine izin verirken, yönetimsel masrafları azaltmasına ve güncellemesini sağlar. En büyük özelliği ziyaretçiyi giriş yaparken, otoparka eriştiği arabanın plakasına kadar bunu takip edebilir olmasıdır. 

Ziyaretçi takip sisteminin avantajları;

Ziyaretçi yönetimi; Ziyaretçi bilgilerinin yönetilmesini kolaylaştırır. Çalışanlarınız ihtiyaç duydukları bilgilere erişebilir ve ziyaretçi yönetimini sorunsuz ve kolay hale getirir.

Ziyaretçi tanıma; Ziyaretçileri daha iyi karşılamanızı sağlar. Ziyaretçilerin adı, check-in sırasında ekranda görüntülenebilir ve kendileri ile ilgili ayrıntıları sistemde görerek onlar için özel karşılamalar düzenlenebilir. 

Güvenlik; Bir ziyaretçi check-in yaptığında veya check-out yapmayı unuttuğunda veya belirli bir ziyaretle ilgili önemli kişileri uyarır. Tesislerinizi ve verilerinizi güvende tutarak ziyaretçileri güvenlik ve gizlilik kurallarından haberdar etmenizi sağlar. Ayrıca olası afet durumlarında, ziyaretçi kartlerının en son hangi alandan sinyal aldığı bilgisi tespit edilebilir.

Konum takibi; Ziyaretçilerin, firma içerisindeki anlık konumlarının takibi sağlanabilir. 

Konum yetkilendirme; Sistem üzerinde ziyaretçilerin erişebilecekleri konumlar kendilerine verilen ziyaretçi giriş kartlarına tanımlanabilir, böylelikle yasaklı bölgelere geçişleri engellenebilir. Ayrıca yasaklı bölgeye erişimleri gerçekleştiğinde, sistem üzerinde yasaklı bölgede olduklarına dair uyarı sağlanarak, ziyaretçi takipleri gerçekleştirilebilir.

Raporlama; Yapılan ziyaretler ile ilgili veriler, istenilen zamanda yönetime sunulabilmektedir. Ayrıca bu raporlama aracı ile ziyaretçiler ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler de elde edilerek ziyaretçi yönetimine katkı sağlanabilmektedir.

 

E-BÜLTEN
Kampanyalarımızdan haberdar olmak için E-bültenimize kayıt olunuz!
E-KATALOG
Firmamız ve Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz!
E-Katalog