Personel Takip Sistemi

İş yerlerinde çalışanların ve okullarda öğrencilerin takiplerinin kolaylıkla sağlanabilmesi için maliyeti en uygun çözüm IoT teknolojisidir. Pasif RFID etiketler ile personellerin giriş çıkış kontrollerinin sağlanabildiği gibi, aktif RFID etiketlerle de firma içerisindeki personellerin bulunduğu alanlardaki tüm hareketlerini eş zamanlı olarak takip etme özelliği sağlanabilmektedir.

Aktif etiketler ile personel kartlarındaki şarj üniteleri ile tekrar şarj edilebilmektedir. Şirketlere, personellerinin turnikelere temas etmeden sadece kartları üzerinde taşıyarak giriş çıkış yapma imkanı sunmaktadır.

IoT teknolojisinin personel takip sistemine faydaları;

Giriş/çıkış kontrolü; Personellerin aylık, haftalık veya günlük giriş çıkış saatlerinin raporlanabilmesi

Konum bilgisi; Alan bazlı personel takibi ile personellerin konum bilgilerinin toplu halde saklanması ve raporlanması

Çalışma alan bilgisi; Çalışma sahasına giriş yapan personellerin otomatik olarak belirlenmesi, izinsiz giriş yapan personeller için uyarı sistemlerinin oluşturulması

Acil durum; Etiketlerin üzerinde bulunan acil durum butonları ile acil durum yaşandığında yetkililerin anlık haberdar edilmesi 

Verimlilik; Personel verimliliğin adam/saat bazında konum takibi ile raporlanması

Personel takip sistemi ile ihtiyaç duyulduğunda personele en kısa zamanda ulaşmayı sağlamak, iş güvenliğini arttırmak, personel verimliliğini arttırmak ve bu sayede zaman kayıpları sonucunda ortaya çıkacak zararları en aza indirilir.

E-BÜLTEN
Kampanyalarımızdan haberdar olmak için E-bültenimize kayıt olunuz!
E-KATALOG
Firmamız ve Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz!
E-Katalog