Test Services

Penetration Test – Sızma Testleri

Kuruluşların içerden veya dışardan olabilecek saldırı ve izinsiz erişimlere karşı zafiyetlerin tespit edilip raporlanmasıdır. SODER olarak farkımız testlerimiz konusunda uzman etik hackerlar tarafından gerçek senaryolar çalışılarak yapılmaktadır. Bu sayede iç ve dış açıkların detaylı analizi yapılarak gerçek bir ağ denetimi sağlanmış olur. Test çalışmamız TSE ve BDDK’nın yönetmeliklerine uygundur. ISO/IEC 27001, ISAE 3402, NIST, PCI DSS, SoX/Cobit, SAS 70 uyumlu raporlama yapılır.

Dış Güvenlik Kontrolleri

Bu çalışma adımının amacı, idare web siteleri ve beraberindeki uygulamaların sistemini oluşturan altyapı, donanım, yazılım ve uygulamalara sadece internet üzerinden çalışan bir saldırganın izlemesi öngörülen yöntemler kullanılarak güvenlik açıklarına saldırılması, güvenlik önlemlerinin aşılmaya ve açık noktalar bulunmaya çalışılması ve sonuçların raporlanmasıdır.

Servis Dışı Bırakma Testleri

Bu çalışmanın amacı, web siteleri ve online servislerin ağ güvenliğinin hizmet engelleme saldırı yöntemleri ile incelenmesi ve ortaya çıkarılacak olan güvenlik açıklarının raporlanmasıdır.

E-NEWSLETTER
Register to our newsletter to be notified of our special offers!
E-CATALOG
You can get detailed information about our company and our products!
E-Catalog